Resort Hakkında

Gökova'nın kalbinde orman ile çevrili tesisimizde bulunan 5 odalı Butik Otelimizle 365 gün boyunca hizmetinizdeyiz. Doğa ile iç içe ve daha da önemlisi size doğanın bir parçası olduğunuzu hatırlatacak tesisimizde, ev rahatlığında döşenmiş iki kişilik odalarımızda konaklayabilir, deniz ve ormanın vereceği huzurla unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Ziyaretiniz boyunca rahat ve huzurlu vakit geçirmeniz için tasarlanmış her türlü incelik düşünülmüştür.

Deniz manzaralı odalarımız, konum itibari ile sabah güneşini almaktadır. Bu muhteşem hediyeden faydalanabilmeniz için deniz manzaralı odalarımızda açık balkonlar, orman manzaralı odalarımızda ise konforun ön plana çıktığı ve tüm orman havasını odanıza davet edebileceğiniz kapalı balkonlar bulunmaktadır.

En Suite tuvalet, mini bar ve kasa gibi temel ihtiyaçlarınızın tamamına karşılık veren odalarımızla sizlere ister tek başınıza ister ailenizle geçirebileceğiniz, bir butik otelden beklediğinizden çok daha öte bir hizmet anlayışıyla rahat bir tatil imkânı veriyoruz. 

Odalar

Northeast

Northwest

Southeast

Southwest

West